HOVEDKONTOR
Bjørnerudveien 12A,
1266 Oslo

Ring oss
22 25 05 00

Industrimøbler er din nye landsdekkende samarbeidspartner for innredning til industrien.

Arbeidsplass- og lagerspesialisten Industrimøbler AS besitter mer enn 100 års erfaring i innredning og effektivisering av industribransjer.

Vi jobber med noen av verdens fremste merkevarer på sitt felt. Vår unike kompetanse kombinert med våre digitale verktøy hjelper bedrifter å lykkes med logistikken fra A til Å.

Med en samlet erfaring på godt over 100år i bransjen, er det få utfordringer vi ikke kan løse!

Alle våre produkter produseres i Norden, noe som sikrer oss full kontroll på kvaliteten til produktet samt miljøet dette blir produsert i.

Med den nære geografiske tilknytningen til våre produsenter, samt et stort spekter av lagerførte produkter, sikrer vi en effektiv levering av samtlige produktgrupper!

Møt vårt team

Roar Karlsen

Daglig leder
+47 971 36 840
roar@industrimobler.no

Johnny Outzen

Key account manager
+47 981 01 000
johnny@industrimobler.no

Stian A. Tvindesæter

Salgssjef
+47 958 70 501
stian@industrimobler.no

Vegard Andreassen

Lager- og logistikkansvarlig
+47 941 42 295
vegard@industrimobler.no

Tom-Anders Skjæraasen

Fagleder reolsikkerhet/Teamleder reol
+47 911 71 251
tas@industrimobler.no

Alf-Roger Hagen

Koordinator reolkontroll/Servicetekniker
+47 907 96 546
alf@industrimobler.no

Jarle Sørhaug

Prosjektleder Reol/Innredning byggevare
+47 951 26 320
jarle@industrimobler.no

Erik Lindseth

Fagansvarlig Arbeidsplassinnredning
+47 911 28 559
erik@industrimobler.no

Jon Aarhus

Montør/Reolkontrollør
jon@industrimobler.no

Magnus Hakestad

Montør/Reolkontrollør
magnus@industrimobler.no

Hvorfor velge oss

Kjente merkevarer

Industrimøbler har agentur/representerer noen av verdens mest kjente merkevarer på sitt felt.

Høy kompetanse

Industrimøbler har svært erfarne prosjektledere som utarbeider løsninger og tegningsforslag.

Landsdekkende nettverk

Industrimøbler er en landsdekkende kjede som er representert med egne salgskontorer og forhandlere i hele Norge.

Kjente merkevarer
100%
Høy kompetanse
100%
Kvalitet foran kvantitet
100%
Leveringsnøyaktighet
100%

Ta kontakt, vi hjelper deg!

Hovedkontor

Adresse:

Bjørnerudveien 12A, 1266 Oslo

Ring oss:

+47 22 25 05 00

Send oss en e-post:

post@industrimobler.no

Åpningstider telefon

Mandag

08.00-16.00

Tirsdag

08.00-16.00

Onsdag

08.00-16.00

Torsdag

08.00-16.00

Fredag

08.00-16.00

Lørdag

Stengt

Søndag

Stengt

Lag din egen arbeidsplass i 3D på 2 minutter