HOVEDKONTOR
Bjørnerudveien 12A,
1266 Oslo

Ring oss
22 25 05 00

543862194_green_dot_logo-2
tights_lager_11zon

Satser på å sende 16 000 gule esker på Black Friday

Det startet i en liten leilighet i Oslo for tre år siden. Nå fortsetter netteventyret i et 2500 kvadratmeter stort lager- og kontorbygg.

Det startet så smått i en liten leilighet i Bogstadveien i Oslo på Black Friday i 2014. Neste stopp var 600 kvadratmeter i Vika i Oslo. Siden januar i år har Tights.no-gjengen kunnet boltre seg på 2500 kvadratmeter på Ryen – også det i Oslo. Så fra å være liten på Vestkanten har de på tre år blitt vesentlig mye større på Østkanten.

Nå står 16 000 gule esker klare for å fylles med alt fra treningstøy, smartmat, kosttilskudd, treningseffekter til gadgets som hårbørster og trådløse hodetelefoner.

Håper på å doble omsetningen

I fjor omsatte selskapet for cirka 45 millioner kroner.
– Vi håper på en dobling i år, sier gründer og daglig leder Per William Frøisland, som guider eHandel.com rundt i lokalene.